Hlavní stránka     Vzdělání, MBA     Extra příjmy     Soudy, exekuce     Alternativní politika     Prezidentské volby    Hodnocení     Další nabidka    Blog, atd.

 

PomocPomoc.cz

Starý Plzenec

Prosíme pomozte v nápravě křivd či potencionálních křivd. Jestli máte informace, klidně je pošlete anonymně, klidně z nového emailu, který si můžete kdekoli vytvořit. Kdybyste byli ochotni o věci promluvit osobně, nebo i na kameru a máte důležité informace, bylo by to lepší. Připravujeme film na toto téma. I když to na první pohled tak nevypadá, tyhle věci mají společné něco velmi důležitého. Co? O tom se dozvíte ve filmu.

 

Home
Kauza Kajínek
Plzeň - Přeštice
Starý Plzenec
Rakovník - Jesenice
Kontakt

 

100.000 odměna za informaci o manželech Tomáši a Lence Děkanovských a jejich rodinách.

Děkanovští vystupovali v kauze Romana Čadka jako jeho bílí koně. Vyhráli soudy v hodnotě kolem 1.000.000 USD. Jako v jiných Čadkových kauzách, soudci se chovali uplaceně. Děkanovští ani přesně nevěděli, kde se jejich byt nachází. Tomáš Děkanovský věděl pouze o jednom soudě o bytě, který vedl. O dalších dvou, vedených jeho jménem, nevěděl. Uvedl, že za něho vyřizoval věci Roman Čadek - pro toho dělal bílého koně. Uvedl, že Čadkovi mohli užívat byt zdarma a nakládat s ním jak chtějí, protože oni Děkanovští, byli tak bohatí, že si to mohli dovolit. Přitom bohatí byli Čadkovi, ne Děkanovští. Ti dokonce dodali soudu falešnou smlouvu. Je toho mnohem více. Potřebujeme více informací na tu rodinu a větší rodinu Tomáše Děkanovského. Oba Děkanovští lhali i na policii a Děkanovský dokonce učinil nepravdivé udání. Jakékoli informace budou oceněny. Jestli více lidí pomůže s objasněním věci, odměna se mezi nimi rozdělí podle toho, kolik kdo pomohl. Odměna bude ve formě poukázek na zboží či služby v hodnotě odměny.

 

 


Copyright © PomocPomoc.cz   Stránky nejsou dokončeny. Než zde bude uvedeno jinak, berte vše jako podezření a ověřte fakta. Nabídka začíná platit až po dokončení stránek.
Poslední změna: IV 17