Hlavní stránka     Vzdělání, MBA     Extra příjmy     Soudy, exekuce     Alternativní politika     Prezidentské volby    Hodnocení     Další nabidka    Blog, atd.

 

PomocPomoc.cz

Rakovník - Jesenice

Prosíme pomozte v nápravě křivd či potencionálních křivd. Jestli máte informace, klidně je pošlete anonymně, klidně z nového emailu, který si můžete kdekoli vytvořit. Kdybyste byli ochotni o věci promluvit osobně, nebo i na kameru a máte důležité informace, bylo by to lepší. Připravujeme film na toto téma. I když to na první pohled tak nevypadá, tyhle věci mají společné něco velmi důležitého. Co? O tom se dozvíte ve filmu.

 

Home
Kauza Kajínek
Plzeň - Přeštice
Starý Plzenec
Rakovník - Jesenice
Kontakt

Image result for thief

1 milion odměna za informaci o zmizelých 10 milionech

V Jesenici u Rakovníka žil v pečovatelském domě starý pán, Čechoameričan Josef Toman, uměleckým jménem Tománek, který zemřel ve věku 99 let. Jenom na jednom kontě měl asi 10.000.000 Kč. Když zemřel, prakticky žádná konta se nedohledala. Žil tak, že jeho lékařka říkala, že jeho byt pozná na chodbě dle zápachu. Po tom, co si jeho syn stěžoval, situace se napravila. Tento starý pán měl opatrovníka, pana Menzla. U soudu ve věci opatrovnictví se odehrávaly neskutečné věci. Po stížnosti to předseda soudu předal orgánům činným v trestním řízení. Policie ale záhadně nic nenašla. Notářka měnila to, kde prý byla podepsaná závěť. Ta ovšem ani použita nebyla. Peníze záhadně někde zmizely. Je pravděpodobné, že peněz bylo ještě více. Pan Toman ležel ke konci života ve Vojenské nemocnici v Praze. Byl to plukovník ve výslužbě. Opatrovník ho tam prakticky nenavštěvoval. Navštěvoval ho pravidelně pouze syn. Odměna je 10% z nalezených a peněz, které by byly předány synovi či vnukovi či oběma. Jestli více lidí pomůže s objasněním věci, odměna se mezi nimi rozdělí podle toho, kolik kdo pomohl. Odměna bude ve formě poukázek na zboží či služby v hodnotě odměny.

 


Copyright © PomocPomoc.cz   Stránky nejsou dokončeny. Než zde bude uvedeno jinak, berte vše jako podezření a ověřte fakta. Nabídka začíná platit až po dokončení stránek.
Poslední změna: IV 17