Hlavní stránka     Vzdělání, MBA     Extra příjmy     Soudy, exekuce     Alternativní politika     Prezidentské volby    Hodnocení     Další nabidka    Blog, atd.

 

PomocPomoc.cz

Plzeň - Přeštice

Prosíme pomozte v nápravě křivd či potencionálních křivd. Jestli máte informace, klidně je pošlete anonymně, klidně z nového emailu, který si můžete kdekoli vytvořit. Kdybyste byli ochotni o věci promluvit osobně, nebo i na kameru a máte důležité informace, bylo by to lepší. Připravujeme film na toto téma. I když to na první pohled tak nevypadá, tyhle věci mají společné něco velmi důležitého. Co? O tom se dozvíte ve filmu.

 

Home
Kauza Kajínek
Plzeň - Přeštice
Starý Plzenec
Rakovník - Jesenice
Kontakt

 

1 milion odměna za informaci o zmizelých nějakých 100 milionech, atd.

V Přešticích u Plzně mají dům Čadkovi. Roman Čadek byl spoluvlastníkem firmy Elastoform Bohemia. Do firmy vstoupil za manželství a manželka měla právo na poloviční podíl při prodeji podílu. Čadek ho sice prodal, ale ve smlouvě není uvedena částka za kolik. Ta je v jiné smlouvě, ke které není přístup. Čadkovi byli bohatí. Dopadlo to tak, že Čadková nemá ani korunu a Čadek, který četl knihu o Krejčířovi si otevřel, prostřednictvím bílého koně letovisko na tropickém ostrově, kde má s domorodkyní 2 děti. Obyvatele ostrova i svou jakoby manželku považuje za "vopice" a sám na Facebooku má přes obličej masku opice. Na internetu byla informace, že měl ve svém letovisku na řetězu opici. U soudu tvrdil, že je chudák, že by měla manželka živit jeho. Všichni soudci se chovali jako by byli uplacení. Jeho advokát je člověk z kauzy Kajínek a jeho rodina měla nejuzší vztahy s plzeňskými právy. Pan Čadek tvrdí, že na ostrově pouze pracuje jako řidič lodi, to u soudu tvrdila i jeho rodina. Vydával se za chudáka, kterého by prý měla živit manželka. Později napsal, že žije v kolonii malomocných. V ČR podává různá udání na lidi, kteří se snaží jeho manželce pomoci. Předtím se po léta opíjel s policajty. Opakovaně vyhrožoval "řezníkem", apod. Po prodeji podílu ve firmě Elastoform nesměl ve stejném oboru podnikat. Podnikat ale začala jeho sestra, jeho bílý kůň. Bílé koně užívá i u soudů. Hledáme i informace, co se stalo ve firmě Elastoform, když mu tam německý spoluvlastník znemožnil přístup. Jakékoli informace o Čadkovi či s ním související budou oceněny. Jestli více lidí pomůže s objasněním věci, odměna se mezi nimi rozdělí podle toho, kolik kdo pomohl. Odměna bude ve formě poukázek na zboží či služby v hodnotě odměny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Copyright © PomocPomoc.cz   Stránky nejsou dokončeny. Než zde bude uvedeno jinak, berte vše jako podezření a ověřte fakta. Nabídka začíná platit až po dokončení stránek.
Poslední změna: IV 17