Hlavní stránka     Vzdělání, MBA     Extra příjmy     Soudy, exekuce     Alternativní politika     Prezidentské volby    Hodnocení     Další nabidka    Blog, atd.

 

PomocPomoc.cz

Kauza Kajínek

Prosíme pomozte v nápravě křivd či potencionálních křivd. Jestli máte informace, klidně je pošlete anonymně, klidně z nového emailu, který si můžete kdekoli vytvořit. Kdybyste byli ochotni o věci promluvit osobně, nebo i na kameru a máte důležité informace, bylo by to lepší. Připravujeme film na toto téma. I když to na první pohled tak nevypadá, tyhle věci mají společné něco velmi důležitého. Co? O tom se dozvíte ve filmu.

 

Home
Kauza Kajínek
Plzeň - Přeštice
Starý Plzenec
Rakovník - Jesenice
Kontakt

100.000 odměna za informace, které pomohou osvobodit neprávem vězněného Jiřího KajínkaImage result for crooked judge

Navíc hledáme jakékoli informace o následujících lidech, kteří jsou s kauzou spojeni a do médií uvedli, že rozsudek byl spravedlivý.

JUDr. Ludvík Rösch, plzeňský advokát, v kauze zastupoval mafiána Antonína Vlasáka, který dle soudce objednal vraždy. Nasedí.

JUDr. Jiří Vlasák, plzeňský advokát, předtím policajt. vyšetřoval vraždy v kauze Kajínek.

JUDr. Pravoslav Polák, soudce, bývalý komunista. Uvedl:  Došli jsme ke kategorickému závěru, že jediným střelcem obviněným za vraždy a pokus další vraždy byl Jiří Kajínek. Soudcova manželka, JUDr. Poláková. bývalá komunistka vedla po léta Krajské státní zastupitelství, pod jehož jurisdikcí se kauza Kajínek vyšetřovala.

Jakékoli informace o kauze budou oceněny. Jestli více lidí pomůže ve věci, odměna se mezi nimi rozdělí podle toho, kolik kdo pomohl. Odměna bude ve formě poukázek na zboží či služby v hodnotě odměny.

 


Copyright © PomocPomoc.cz   Stránky nejsou dokončeny. Než zde bude uvedeno jinak, berte vše jako podezření a ověřte fakta. Nabídka začíná platit až po dokončení stránek.
Poslední změna: IV 17